Будакська коса

Будакська коса починається від смт. Затока і тягнеться до селища Курортне. З одного боку коса омивається водами Чорного моря, а з іншого тягнеться Будакський лиман. Ширина коси між лиманом та морем коливається від 80 до 200 м. Протяжність Будакській коси складає 18 км, з них тільки на перших 5 км від смт. Затока розташовані пансіонати, бази відпочинку та приватні міні-готелі. Далі до курорту Сергіївка – дикий пляж довжиною близько 3-х км. Цей шматок Будакській коси є улюбленим місцем для любителів «відпочинку дикунами».

Для відпочиваючих на Будакській косі пропонується великий вибір житла в приватному секторі, а також понад 50 пансіонатів і баз відпочинку різного рівня та комфортності. Особливістю курортної зони Будакській коси є те, що більшість баз відпочинку і пансіонатів розташовані на першій лінії від моря, а об'єкти (бази, пансіонати, приватне житло), які розташовані на 2-й та 3-й лініях віддалені від пляжу не більше ніж на 100 – 150 метрів. Таке розташування об'єктів дуже зручно для відпочиваючих з дітьми, так як дістатися до пляжу можна за лічені хвилини і не потрібно підніматися, або спускатися по схилу або сходах. Пляжі на Будакській косі – широкі, чисті з дрібним піском, який регулярно очищається і просівається механізованим способом.

На території Будакській коси знаходиться ринок, магазини, мережа кафе, барів і нічних клубів. Крім того, відпочиваючі завжди з легкістю можуть відвідати центральний ринок або розважальні заклади в Затоці, дорога займе не більше 10 хвилин на автомобілі. Вся курортна частина Будакській коси стійко покривається такими операторами мобільного зв'язку як: МТС, Kyivstar, Djuice, Life, Beeline та ін

Доїхати до Будакській коси можна:

- з Одеси (Привоз, Автостанція) на будь-якому маршрутному таксі «Одеса –
Білгород-Дністровський», зупинка Затока. Від центральної автостанції Затоки пересадка на автобус №6.
- з Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка станція «Бугаз». Від центральної автостанції Затоки пересадка на автобус №6. 

Будакська коса - це унікальне місце, де у Вашому повному розпорядженні: найчистіше море, широкі пляжі, тиша та затишок. Приїжджайте і відпочивайте!

Затока. Будакська коса. Пропозиції по житлу: