Сергіївка

Курорт Сергіївка розташований в 80 кілометрах на південь від Одеси і є найбільшим бальнеологічним курортом Одеської області, якій приймає щорічно на відпочинок і лікування більше 15 000 чоловік.

У радіусі 60 км навколо Сергіївки відсутні великі промислові підприємства, які можуть впливати на екологію, тому Сергіївка – це екологічно чиста зона. Унікальні сульфідні грязі Шаболатського лиману, мінеральні води, які використовуються для внутрішнього і зовнішнього застосування, а також поєднання морського та степового клімату з особливостями лісопаркової зони створюють найсприятливіші для відпочинку і лікування умови.

У здравницях Сергіївки успішно лікують захворювання опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи, органів дихання і травлення, гінекологічні та урологічні запальні захворювання, проводиться оздоровлення і лікування дітей та підлітків.

Головною особливістю курорту Сергіївка є його унікальне розташування на березі Шаболатського лиману, який відділяє Сергіївку від морського узбережжя. Через лиман прокладений пішохідний міст, по якому відпочиваючі можуть дістатися до пляжу. Довжина моста складає 800 метрів. Паралельно мосту по лиману протягом дня курсують прогулянкові катери, переправляють відпочиваючих на пляж і назад.

Морський пляж, розташований на піщаній косі шириною 130-150 м з чистим дрібним піском. Пологе і піщане дно моря створює прекрасні умови для купання.

Сергіївка – курорт з добре розвиненою інфраструктурою. До послуг відпочиваючих: санаторії, пансіонати і бази відпочинку, які пропонують різноманітні варіанти розміщення, харчування та лікувальних послуг. Для відпочиваючих передбачені розваги на будь-який смак: катання на катерах, яхтах, водних мотоциклах, парашутах, водні гірки, віндсерфінг, а для дітей - зали комп'ютерних ігор, батути, ігрові кімнати і т.д.

Сергіївка стійко покривається такими операторами мобільного зв'язку як: МТС, Kyivstar і Life.

Доїхати в Сергіївка можна:
- З Одеси (Привоз, Автостанція) на маршрутному таксі №623 «Одеса - Сергіївка».
- З Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою до Білгорода-Дністровського, потім на маршрутному таксі до Сергіївки.

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися з Одеси в Сергіївку.

Курортний сезон в Сергіївці триває з початку травня до середини жовтня. Середня денна температура повітря влітку 30-35 градусів, а температура води 23-25 градусів.

Відпочиваючи в Сергіївці Ви не тільки оздоровите і омолодити свій організм, але і насолодитеся чудовим кліматом, ласкавим і чистим морем, гармонійно поєднавши приємне з корисним!

Сергіївка. Пропозиції по житлу: