Грибівка

Грибівка – популярний пляжний курорт на Чорноморському узбережжі Одеської області, який розташований в екологічно чистому районі на відстані 30 км від Одеси і в 15 км від Іллічівська.

Грибівка розтягнулася вздовж узбережжя Чорного моря майже на 5 км і різноманітні природні чинники цього курортного регіону: м'який природний клімат, тепле море з широкими і чистими пляжами, ласкаве сонце, лікувальний степове повітря і розвинена інфраструктура курорту щорічно привертають сюди велику кількість відпочиваючих з України та інших країн.

Для відпочиваючих в Грибівці пропонується великий вибір житла різного рівня і ступеня комфортності: готелі, бази відпочинку, пансіонати, а також великий вибір житла в приватному секторі.

Особливістю відпочинку в Грибівці є те, що більшість баз відпочинку і пансіонатів розташовані на першій лінії від моря, а об'єкти (бази відпочинку, пансіонати і приватне житло), які розташовані на 2-й і 3-й лініях віддалені від пляжу не більше ніж на 250 метрів. Таке розташування об'єктів дуже зручно для відпочиваючих з дітьми, так як дістатися до пляжу можна за лічені хвилини і не потрібно підніматися, або спускатися по схилу або сходах. Багато пансіонатів та баз відпочинку Грибівці працюють цілий рік і готові надати комфортні умови для відпочинку навіть після закінчення курортного сезону.

Пляжі Грибівці – широкі, чисті з дрібним піском, який регулярно очищається і просівається механізованим способом.

На території Грибівці знаходиться ринок, магазини, кафе, бари та нічні клуби. Для любителів активного відпочинку тут організована рибна ловля, прогулянки на катерах, водні мотоцикли, спортивні майданчики і т.д. Вся курортна частина Грибівці стійко покривається такими операторами мобільного зв'язку як: МТС, Kyivstar і Life.

Пляжний сезон у Грибівці починається з середини травня і закінчується в жовтні. Середньомісячна денна температура липня, самого жаркого місяця, становить 30-35 градусів, а іноді перевищує 36, але навіть при такій температурі немає виснажливої спеки через легкого бризу з боку моря.

Доїхати в Грибівку можна:
- З Одеси (Привоз, Автостанція) на маршрутному таксі №86 Одеса – Грибівка».
- З Одеси (Ж/Д вокзал) електричкою на Білгород-Дністровський, зупинка 41 км.

Автомобілісти можуть скористатися картами і без особливих проблем дістатися з Одеси в Грибівку по дорозі через Іллічівськ і Санжейку.

На сьогоднішній день в Грибівці йде активний процес оновлення рекреаційного фонду, активно будуються нові бази відпочинку, міні-готелі, готелі і т.д. Поліпшуються дороги, з'являються нові магазини, кафе, нічні клуби і ресторани. Крім того активно покращується інфраструктура самого курорту.

Чекаємо Вас на відпочинок в Грибівці!

Грибівка. Пропозиції по житлу:

Грибівка. Фотогалерея