Ласкаво просимо!

На нашому порталі Вас чекає віртуальний світ, присвячений активному відпочинку і туризму на Чорноморському узбережжі Одеси і Одеської області.

Вам надається прекрасна можливість отримати найповнішу і найсвіжішу інформацію про різні місця відпочинку, щоб надалі відвідати наше уславлене узбережжя і насолодитися відпочинком, захистивши себе від вирішення дрібних організаційних питань.

Рубрики готелі, приватне житло, бази відпочинку, пансіонати i санаторії допоможуть Вам вибрати і забронювати житло, відповідне до Ваших вимог і можливостей, оскільки вони містять повну інформацію про місцезнаходження, інфраструктуру і ціни об’єктів, а також фотографії, які допоможуть Вам скласти уявлення про даний об’єкт, не залишаючи сумнівів в правдивості описаного.

У рубриці відпочинок і розваги представлені кафе і ресторани, бари і нічні клуби, кінотеатри, театри і багато що інше. Ви отримаєте повну інформацію про ці заклади: адреси, телефони, характер кухні або жанру, побачите фотографії, і зможете вибрати найцікавіші для себе, позбавляючись від незручностей пошуку.

У рубриці визначні пам’ятки Ви можете ближче познайомитися, з метою подальших відвідин, з різними пам’ятниками архітектури і мистецтва.

Деякі регіони містять рубрику історія міста, яка повідає Вам про розвиток міста з моменту заснування до сьогоднішнього дня, а також фотогалерею, яка допоможе Вам зробити віртуальну екскурсію по найбільш значущих і цікавих місцях регіону.

Рубрика ПРО ПРОЕКТ містить загальну інформацію про портал і його цілі.

За допомогою КОНТАКТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Ви зможете швидко зв’язатися з адміністрацією порталу.

Рубрика РЕКЛАМА НА ПОРТАЛІ присвячена і буде цікава організаціям і приватним особам, які хочуть розмістити рекламу на порталі.

У рубриці НАШІ ПАРТНЕРИ Ви знайдете посилання на дружні і партнерські Internet-ресурси.

Ми щиро сподіваємося, що віртуальна подорож по сторінках нашого порталу допоможе Вам знайти оптимальне місце відпочинку для себе і своєї сім’ї, а також дізнатися багато нового і цікавого про наше прекрасне Чорноморське узбережжя Одеси та Одеської області.